Skip to content
Home > Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta – teraz aż 720zł premii moneyback

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta – teraz aż 720zł premii moneyback

Zastanawiasz się nad kartą kredytową? Konieczne zwróć uwagę na ofertę Citibank.

Anúncios

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta powstała dzięki współpracy banku Citi Handlowy oraz sieci stacji paliw BP. Karta ta jest opcją całkowicie bezpłatną, a dodatkowo korzystanie z niej pozwala na odzyskanie 240 zł w ciągu roku. Co w ciągu trzech lat 3 lat daje 720 zł. Korzystanie z karty pozwala także na uzyskanie dodatkowych rabatów w ramach programu Citi Specials, między innymi w restauracjach.

Okres ważności karty wynosi 3 lata. Jeżeli zdecydujesz się także na dodatkowe karty, to one również stracą ważność w tym samym okresie, co karta główna. Warto też dodać, że bank Citi Handlowy pozwala na dokonywanie płatności kartą przy wykorzystaniu Apple Pay czy Google Pay. Umożliwia to szybkie i łatwe dokonywanie zakupów przy wykorzystaniu telefonu czy smartwatcha.

Anúncios

Citibank-BP Motokarta – jakie są opłaty?

Za wydanie oraz użytkowanie karty Citibank-BP Motokarta nie ponosimy żadnych opłat. W związku z tym decydując się na tę opcję, jesteś posiadaczem karty, która nie generuje żadnych kosztów. Nie musisz zastanawiać się, czy dokonałeś odpowiedniej ilości transakcji, czy też wykonałeś płatność na odpowiednią kwotę.

Anúncios

Karta nie generuje żadnych opłat, nawet gdy nie sięgasz po nią za często. Warto jednak dodać, że bezpłatna jest tylko karta główna. Dlatego, jeżeli zdecydujesz się na dodatkową kartę, to będziesz zobligowany do ponoszenia za nią odpowienich opłat. Okres bezodsetkowy w użytkowaniu karty Citibank-BP Motokarta wynosi do 56 dni. Czyli po upływie 30-dniowego okresu rozliczeniowego na spłatę zadłużenia pozostaje jeszcze 26 dni.

Jeżeli uregulujesz całą kwotę przed upływem tego terminu, to bank nie naliczy tutaj żadnych dodatkowych opłat. W taki sposób możesz korzystać z karty kredytowej bez ponoszenia żadnych kosztów. Bank Citi Handlowy oferuje również możliwość uiszczenia spłaty minimalnej. Kwota ta zostanie wskazana w zestawieniu transakcji. Pozostałą część, która nie została uregulowana, można natomiast spłacać w ratach.

Koniecznie należy jednak zaznaczyć, że będzie się to wiązać z dodatkowymi kosztami. Po upływie okresu bezodsetkowego do kwoty, która nie została uregulowana, naliczane są z każdym dniem odsetki. Dodatkowo należy wspomnieć również, że karta kredytowa służy do transakcji bezgotówkowych. Wszelkie transakcje gotówkowe, czyli wypłata środków z bankomatu czy wykonanie przelewu są związane z prowizją oraz z naliczeniem odsetek od dnia pobrania środków.

Prowizja od wypłaty gotówki z bankomatu zarówno w bankomatach krajowych, jak i za granicą, a także za wykonanie przelewu to 10% od kwoty transakcji. Korzystanie z karty za granicą wiąże się także z dodatkową prowizją za przewalutowanie. Prowizja ta jest naliczana do każdej transakcji.

Kto może otrzymać kartę Citibank-BP Motokarta?

Karta przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które spełnić muszą dodatkowo pewne wymagania. Przede wszystkim muszą mieć dochód minimum 1200 zł netto oraz muszą być zatrudnione w obecnym miejscu pracy przez okres minimum 3 miesięcy. Z kolei w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą, okres prowadzenia działalności nie może być krótszy niż 2 lata, a uzyskiwany dochód musi wynosić minimum 2500 zł netto.

W trakcie ubiegania się o kartę kredytową największe znaczenie będzie miała zdolność kredytowa. Przed wydaniem karty bank przeanalizuje wiele czynników, między innymi wysokość dochodów, formę Twojego zatrudnienia, koszty jakie ponosisz za utrzymanie czy też posiadane zobowiązania oraz ilość osób w Twoim gospodarstwie domowym. Możesz zostać również zapytany o wieku, zawód i wykształcenie.

Poza zdolnością kredytową istotna będzie także historia kredytowa. Bank sprawdzi, jakie masz zobowiązania i czy spłacasz je regularnie, w odpowiednich terminach. Na tej podstawie podejmie decyzję o tym, czy jesteś wiarygodnym klientem i czy bez obaw może przyznać Ci kartę kredytową.

Jak można ubiegać się o kartę Citibank-BP Motokarta?

Korzystanie z karty Citibank-BP Motokarta jest zupełnie bezpłatne, a program Citi Specials pozwoli Ci na zakupy z rabatami sięgającymi nawet do 50% u ponad 300 partnerów. A co więcej, aktualnie z kartą zyskać można nawet 720 zł moneyback w okresie 3 lat. Proces ubiegania się o kartę kredytową jest bardzo łatwy i szybki. Wszystko odbywa się online, a kartę kredytową można otrzymać bez wychodzenia z domu. Wystarczy wykonać trzy proste krotki.

Krok 1. Wypełnij wniosek na stronie internetowej: Wejdź na stronę internetową banku, a następnie wypełnij i prześlij odpowiedni wniosek o kartę kredytową Citibank-Bp Motokarta. Krok 2. Proces weryfikacyjny: Aby przejść przez proces weryfikacji i identyfikacji Twojej tożsamości konieczne będzie przesłanie zdjęcia dowodu osobistego, a także wykonanie wyraźnego zdjęcia Twarzy.

Krok 3. Oczekuj w domu na kartę: Gdy bank potwierdzi Twoją tożsamość, potwierdzi Twoją zdolność kredytową oraz zweryfikuje pozytywnie historię kredytową, to zdecyduje się na przyznanie Ci karty kredytowej. Następnie należy podpisać umowę i już można oczekiwać na kartę oraz instrukcję jej aktywacji, które zostaną przesłane pocztą na wskazany we wniosku adres.

Dodatkowe korzyści dla posiadaczy karty Citibank-BP Motokarta

Osoby posiadające kartę Citibank-BP Motokarta cieszyć się mogą także dodatkowymi korzyściami. Dzięki możliwości uczestniczenia w programie Citi Specials użytkownik karty może korzystać z dodatkowych obniżek sięgających do nawet 50% u ponad 300 partnerów programu. Warto również dodać o powtarzającej się promocji, która daje możliwości uzyskania nawet 720 zł premii moneyback w okresie 3 lat.

Wystarczy, że będziesz przestrzegać zasad określonych w regulaminie promocji, a bank prześle środki na Twoją kartę. Dodatkowo posiadacze karty otrzymują udogodnienie w postaci darmowych powiadomień sms, które informują ich między innymi o wykonanych transakcjach lub też o terminach spłat i możliwości rozłożenia zakupów powyżej 100 zł na raty.

Jak uzyskać zwrot 720 zł z kartą Citibank-BP Motokarta?

Nie da się ukryć, że moneyback w wysokości 720 zł to wysoki zwrot gotówki, więc można się spodziewać, że użytkownik karty będzie mieć wiele warunków do spełnienia. Jednak nic bardziej mylnego. Wszystko, co trzeba zrobić to: Krok 1. Aby uzyskać zwrot 720 zł w ciągu 3 lat złóż odpowiedni wniosek o kartę Citibank-BP Motokarta na stronie internetowej banku.

Już na tym etapie możesz przedstawić dokumenty, które będą potwierdzały wysokość Twoich dochodów. Od tego będzie zależała wartość kwoty zwrotu (sprawdź regulamin!). Krok 2. W każdym okresie rozliczeniowym Twojej karty kredytowej musisz wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną wysokość min. 500 zł, z czego przynajmniej 250 zł musi zostać wydane na stacjach benzynowych BP.

Krok 3. Po zakończeniu okresu rozliczeniowego, w którym udało Ci się spełnić wszystkie warunki promocji, po upłynięciu 3 dni roboczych możesz zlecić w swojej bankowości internetowej przekazanie bonusu w wysokości 20 zł na rachunek swojej karty Citibank-BP Motokarta. Jednak nie jest to konieczne. Bank umożliwia sumowanie bonusów z maksymalnie 13 okresów rozliczeniowych. Sprawdź wszystkie szczegóły promocji na stronie internetowej banku.

Deixe um comentário

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *