Skip to content
Home > ING LEW: Niezbędny do zarządzania finansami

ING LEW: Niezbędny do zarządzania finansami

Jeśli zdecydujesz się na konto ING LEW, będziesz mieć dostęp do różnych ofert i przydatnego sprzętu. Wiedzieć więcej.

Anúncios

Dla klientów, którzy chcą zarządzać swoim kontem online lub za pomocą urządzenia przenośnego, konto ING LEW pobiera opłatę miesięczną w wysokości 1.90 EUR/miesiąc (22.80 EUR/rok). Jeśli jesteś bardziej zainteresowany operacjami kontropiowymi, powinieneś tego unikać. To najnowocześniejsze konto zarządzane w całości cyfrowo, zaprojektowane z myślą o pojedynczym charakterze.

ING LEW Account

Gdy ukaże się kilka lat temu, stało się to słynnym wypełnieniem, ponieważ stało się jednym z pierwszych nieprzymocowanych rachunków internetowych. Od tego czasu nie jest ono wolne, chociaż koszty pozostają rozsądne, pod warunkiem że fundusze nie są często wycofywane od dostawców.

Anúncios

Notatka może szybko się kwaśna, jeśli nie zostanie uwzględniony więcej niż trzy wypłaty monet w każdym miesiącu. Nie w przeciwieństwie do wielu innych banków, drukarki wyciągu z konta zostały usunięte z oddziałów. Użytkownicy od czasu aktualizacji z lutego 2022 r. przyznali aplikacji ING Banking solidną ocenę, co jest doskonałe, ponieważ jest niezbędne do zarządzania kontami użytkowników.

Anúncios

Jeśli szukasz najbardziej konkurencyjnej oferty bankowości internetowej, możesz wybrać lepsze: Oferuje całkowicie bezpłatne i całkowicie cyfrowe konto, które może być używane w połączeniu z wysokiej jakości aplikacją bankową. Możesz też uzyskać świetną aplikację od Belfius. Jeśli będziesz trzymać się dokonywania zakupów mobilnych i internetowych oraz unikania wypłat gotówki w bankomatach, te dwa najnowocześniejsze konta podane tutaj nie będą kosztować nic.

Błędy lub pominięcia w oferowanych danych mogą być podważone dostarczonymi danymi. Www.Compartif-compte-bancaire.Be nie ponosi żadnej odpowiedzialności i zachęca do weryfikacji informacji zawartych w perspektywiach emisyjnych poszczególnych banków przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Rachunek LEW różni się od innych rachunków bankowych brakiem opłat za zdecydowaną większość standardowych transakcji bankowych. Jeśli używasz go do stosunkowo nieaktywnych celów, nie musisz się martwić o koszty konserwacji kartonu. Dopóki nie będziesz korzystać z bankomatów dostarczanych przez Planet Cash i ING Bank l’ski, nie będziesz musiał płacić żadnych opłat za wypłatę gotówki z maszyny w swoim kraju.

Jakie usługi oferuje Konto z Lew Direct?

Bankowość cyfrowa

Internetowa platforma bankowa znana jako „Moje ING” zapewnia ponad 60 różnych usług i możliwości, aby ułatwić administrowanie kontami. Zawierają takie funkcje, jak uproszczone transfery, dostępne saldo po każdej transakcji, konfiguracja strony głównej, transfery do telefonu komórkowego, łatwa zmiana rekordów osobistych (takich jak PIN lub hasło do konta) oraz dostęp do różnych towarów dostarczanych przez instytucję finansową.

Oprócz tych bardziej “oczywistych” usług, urządzenie transakcji bankowych zapewnia również inne. Faktycznym tego przykładem jest wyrażenie “moje faktury” (opłata za jedno kliknięcie). Możesz także zainstalować zaufany profil ePUAP i ustanowić umowę z dostawcą gazu lub energii elektrycznej za pośrednictwem platformy bankowej internetowej Muje ING.

Uzupełnienie gier wideo i treści multimedialnych to kolejna z naszych wyróżniających się cech, które prawdopodobnie będą najbardziej atrakcyjne dla młodszych klientów. Korzyści wynikające z konta Dzięki ING+ Deals możesz uzyskać zwrot gotówki, niezależnie od tego, czy płacisz za zakupy w sklepie czy online. Zapewnij sobie znaczne oszczędności dzięki ochronie karty debetowej ING OneView. Aplikacja jest naprawdę odpowiednia dla telefonu i pigułki.

Wady, które pochodzą z konta

Za każdą osobę, druga osoba jest zobowiązana do zapłaty 10 € rocznie. Karta kredytowa z miesięczną opłatą (wybór). Oferty za opłatą w oddziałach: 2 euro do dziewięciu euro i szesc osiem eurosci, porównywalne z przekazem papierowym. Eliminacja drukarek używanych do deklaracji departamentu. Bez karty przedpłaconej, nawet płacąc 0.50 euro w kroku z monetami, nawet w sieci ING konto Bezpieczeństwo wirtualne Pomiń wypłaty podpisów są dozwolone.

Czytnik kart używany przez ING

KARTA KREDYTOWA GLOBALNA ING Maatercard

Ponieważ wprowadziłeś osobiste hasło, korzystanie z tej prostej technologii umożliwi Ci wykonywanie wszystkich czynności bankowych bez naruszania integralności jakichkolwiek danych. Opłata w wysokości 51 EUR miesięcznie jest związana z kartą kredytową Glod Maatercard Mastercard firmy ING.

W tym polu określony jest domyślny limit kwoty, która może być wydana co miesiąc, który jest ustawiony na minimum 3,750 euro. Nie można wypłacić kwoty w ratach. Zapewnienie niezwykle kompleksowego ubezpieczenia pomaga w opłacie wysokich kosztów IT (zakupy, straty, kradno, wycieczka).

Karta kredytowa od ING w klasie Visa

Ta karta Visa ma roczną opłatę w wysokości 27 EUR. Opłata ta jest obniżana do 10 EUR rocznie dla klientów w wieku od 18 do 25 lat. W przypadku niewykonania zobowiązania It narzuca limit wydatków w wysokości 2,000 EUR miesięcznie, który musi być zawsze przestrzegany. Nie jest możliwe otrzymanie zwrotu w ratach.

Informacje prawne

Konto ING LEW to współczesne konto dostępne wyłącznie w euro i dostępne dla osób prywatnych w wieku powyżej 18 lat, które mają pełną zdolność prawną i posiadają adres e-mail. Programy dostępne online, za pośrednictwem których można otworzyć konto. BE są dostępne wyłącznie dla osób prywatnych, które aktualnie mieszkają w Belgii w momencie składania wniosku. Zgodnie z charakterem masz prawo do maksymalnie dwóch kont ING LEW.

Posiadacze uprawnień nie są uprawnieni, a maksymalna liczba upoważnionych posiadaczy rachunków jest zgodna z rachunkiem ING LEW (dodanie drugiego posiadacza rachunku powoduje uiszczenie opłaty). W przypadku gdy istnieją posiadacze rachunków, każdy posiadacz rachunku posiada te same organy administracyjne oraz sam znak i objawy dla swoich własnych transakcji (włącznie z zamknieciem rachunku).

Konto ING Green Account jest dostępne w oddziałach ING do użytku przez faktyczne instytucje, znane również jako organizacje, które nie mają historii przestępczej ING LEW Account to najnowocześniejsze konto, które umożliwia zarządzanie i kontrolę online. Możliwe jest złożenie wniosku o ING. Być, telefonicznie lub za pośrednictwem Home’Bank, i jest otwarty bez żadnych kosztów po podpisaniu konta, tworząc formularz on-line lub w oddziale ING.

Home’Bank to kolejny sposób na uruchomienie konta. Wszelkie wnioski o wydanie rachunku ING LEW podlegają zatwierdzeniu przez ING Belgium S.A./nv oraz za pomocą konsensusu osiągniętego między obiema stronami. Za korzystanie z konta ING LEW pobierana jest opłata w wysokości 1.90 euro miesięcznie. Jeżeli wszyscy posiadacze rachunków w wieku od 18 do 25 lat, wcześniej obowiązująca opłata miesięczna nie będzie już miała zastosowania.

Twoje konto ING Lion pozwoli Ci na dokonywanie trzech wypłat pieniężnych w euro każdego miesiąca za pomocą karty debetowej w dowolnym bankomacie zlokalizowanym w regionie SEPA. Ta usługa jest wliczona w miesięczny koszt, który płacisz za account. Usługa ta jest wliczona w miesięczny koszt konta. Począwszy od czwartego wycofania, można zastosować cenę 0 euro i 50 euro, która była zgodna z wycofywaniem.

Deixe um comentário

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *