Skip to content
Home > Alior Bank – Konto Jakże Osobiste z wieloma korzyściami

Alior Bank – Konto Jakże Osobiste z wieloma korzyściami

Z Jakże Osobistym od Alior Banku masz dostęp do elastycznego pakietu świadczeń i wybierasz lub wymieniasz swoje zarobki. Wymeldować się.

Anúncios

Konto Jakże Osobiste to sztandarowy rachunek bankowy oferowany przez Alior Bank. W tym przypadku postawiono przede wszystkim na elastyczność. Klient sam może dobrać do swoich potrzeb najważniejsze opcje oraz usługi. To właśnie ta dowolność sprawia, że rachunek ten rzeczywiście jest osobisty i może spełnić oczekiwania wielu osób o różnych potrzebach.

Otwarcie rachunku jest darmowe, z kolei miesięczna opłata za prowadzenie to 10 zł. Opłaty tej można jednak w łatwy sposób uniknąć. Wystarczy, że w każdym miesiącu rozliczeniowym na Twój rachunek wpłynie jednorazowa wpłata w wysokości 1500 zł. Co ważne, musi to być wpłata jednorazowa.

Anúncios

Wpłacenie tej samej wartości w kilku mniejszych przelewach nie spełni tego warunku. Dodatkowo istotne jest, aby przelew pochodził z innego banku lub też z konta firmowego w Alior Bank. Jakiekolwiek wpłaty z konta firmowego czy osobistego w Kantorze Walutowym Alior Bank nie są brane pod uwagę. Opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana w miesiącu otwarcia rachunku.

Anúncios

Najłatwiejszym sposobem na uniknięcie opłaty za prowadzenie rachunki będzie zlecenie przekazywania na konto wypłaty, emerytury lub też renty. Można też ustawić stałe, comiesięczne zlecenie przelewu na kwotę równą lub wyższą niż 1500 zł z konta prowadzonego w innym banku.

Konto Jakże Osobiste – oferta

Główną cechą Konta Jakże Osobiste jest pakiet elastycznych korzyści, które klient sam może dobierać lub wymieniać w zależności od swoich potrzeb. Zgodnie z regulaminem banku dwie takie korzyści są darmowe. Za każdą kolejną należy zapłacić 3,50 zł miesięcznie. Korzyści są przeróżne i każdy znajdzie coś dla siebie.

Wielbiciele podróży mogą skorzystać z ubezpieczenia podróżnego za granicą, które obejmuje nieszczęśliwe wypadki, koszty leczenia czy zagubiony bagaż. Mamy również możliwość płacenia kartą za granicą, bez ponoszenia kosztów przewalutowania, a także opcję darmowego wypłacania gotówki z wszystkich bankomatów znajdujących się za granicą.

Z kolei fani gier mogą otrzymać punkty dla graczy. Posiadacze karty Debit Mastercard LoL otrzymują Riot Points w grze League of Legends. Za wydane 1,50 zł w płatnościach mobilnych użytkownik karty otrzymuje 1 punkt. Dodatkowo liczyć można na zwiększone oprocentowanie konta oszczędnościowego.

Jest to 4% w skali roku w przypadku salda do 10 000 zł (w promocji do 31 marca 2023). Mogą to być również bezpłatne wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Pakiet assistance, czyli ubezpieczenie medyczne, domowe i samochodowe oraz pakiet 30 darmowych powiadomień SMS obejmujących aktualne działania na Twoich rachunku lub też 5 darmowych przelewów natychmiastowych.

Alior Bank daje też możliwość skorzystania z limitu bez odsetek. Raz w miesiącu przez 10 dni można korzystać z limitu bez konieczności płacenia odsetek, pod warunkiem, że nie przekracza 1000 zł. Za przyznanie limitu bank nalicza opłatę w wysokości 2% wartości (nie mniej niż 75 zł). Na koncie Jakże Osobiste masz możliwość także skorzystania z promocji zwrotu 1% w przypadku płatności telefonem. Łącznie do 20 zł miesięczne.

Do 28 lutego 2023 trwa jednak promocja, w której zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne to 2%, łącznie do 50 zł w ciągu miesiąca. Jeżeli chcesz wybrać nową korzyść, to będzie ona aktywna od kolejnego dnia od 6:00 rano. Z kolei, jeżeli chcesz zrezygnować z jakiejś korzyści, to przestanie ona być aktywna dopiero na początku kolejnego miesiąca.

Internetowa bankowość Alior Bank

W Alior Bank system bankowości internetowej nazywa się Alior Online. Serwis daje możliwość całkowitego zarządzania rachunkiem i wnioskowania o dodatkowe produkty bez wychodzenia z domu. W Alior Online możesz także założyć Profil Zaufany i Moje ID, możesz też skorzystać z e-Urzędu oraz PUE ZUS i złożyć wnioski o przysługujące Ci świadczenia.

Alior Mobile – aplikacja mobilna

Dostęp do aplikacji mobilnej pozwala na korzystanie z szerszego zakresu usług niż bankowość internetowa. W aplikacji znajdziesz między innymi usługę Mobilet, w której możesz kupić bilety komunikacji miejskiej oraz zapłacić za parking w mieście, w strefie płatnego parkowania. Aplikacja oferuje również usługę Autopay, dzięki której możliwe jest płacenie za autostradę bez dokonywania płatności przy bramce.

Dodatkowo w aplikacji masz też dostępem do funkcji Moje rachunki. Jest to miejsce, w którym możesz zebrać wszystkie swoje rachunki, między innymi za wodę, prąd czy gaz, a nawet za szkołę czy przedszkole. Z tego miejsca w bardzo prosty sposób możesz je opłacić, bez wypełniania formularza.

Płatności mobilne z Kontem Jakże Osobiste – Alior Bank oferuje wiele opcji płatności zbliżeniowych. Między innymi płatności telefonem poprzez Google Pay, Apple Pay oraz Blik, a także płatności z użyciem smartwatcha – Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay oraz Swatch Pay.

Alior Bank – ubezpieczenie

Klienci Alior Bank skorzystać mogą także z oferty ubezpieczeń. W ofercie banku są ubezpieczenia dla kredytobiorców, ale nie tylko. Klient Alior Banku skorzystać może również z ubezpieczenia na mieszkanie czy dom, z ubezpieczenia komunikacyjnego oraz turystycznego.

Program lojalnościowy Mastercard – Bezcenne chwile

Dzięki uczestnictwu w programie „Bezcenne chwile” płacą kartą za zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych u partnerów Mastercard otrzymujesz specjalne punkty. Następnie punkty te możesz wymienić na nagrody, między innymi na bilety do kina, vouchery na zakupy, multimedia, zabawki dla dzieci oraz na akcesoria kuchenne.

Konto Jakże Osobiste – dla kogo?

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank przeznaczone jest dla wszystkich od 13 roku życia. W przypadku osób młodszych, od 13 do 26 roku życia prowadzenie konta jest zdecydowanie tańsze. Do 26 roku życia bank nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku, a do 18 roku życia również z korzystanie z karty.

Osoby, które ukończyły 26. rok życia, mogą uniknąć opłat w bardzo łatwy sposób. Prowadzenie konta będzie darmowe pod warunkiem uzyskiwania wpływów na rachunek bankowy w wysokości 1500 zł miesięcznie. Opłaty za kartę możesz uniknąć, jeżeli w poprzednim miesiącu dokonałeś płatności w wysokości 300 zł.

Konto Jakże Osobiste – jak otworzyć rachunek?

Aby otworzyć rachunek w Alior Bank wystarczy wejść na stronę internetową banku i złożyć odpowiedni wniosek. Konieczne jest też wybranie sposobu aktywacji rachunku. W tym przypadku masz do wyboru dwie opcje – poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego z Twojego innego konta bankowego lub za pośrednictwem kuriera,

który dostarczy umowę pod wskazany przez Ciebie adres. Jeżeli otwierasz rachunek promocyjny, to sprawdź w regulaminie, jakie opcje obejmuje dana promocja. Zazwyczaj akcje promocyjne obejmują otwarcie rachunku drogą elektroniczną. Czyli przez internet lub poprzez aplikację mobilną.

Dostępne promocje

Konto Jakże Osobiste to sztandarowy rachunek Alior Banku, w związku z tym często dotyczą go liczne promocje, premie lub nagrody za założenie konta. Obecnie za otwarcie rachunku otrzymać można aż 790 zł (400 zł na start, 150 zł w Bezcennych Chwilach oraz 240 zł w postaci moneyback).

Bezterminowo dostępna jest promocja 70 zł premii dla zaproszonych klientów. Alior Bank uruchomił Market Nagród. Jest to promocja, w której bank wysyła do klientów zaproszenia z indywidualnie przypisaną nagrodą, którą klienci wykorzystać mogą u partnerów akcji. Warunki promocji oraz wysokość nagrody są określane indywidualnie dla każdego klienta.

Deixe um comentário

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *