Skip to content
Home > Mastercard Standard w BNP Paribas z programem lojalnościowym

Mastercard Standard w BNP Paribas z programem lojalnościowym

Zastanawiasz się nad „kredytówką”? Koniecznie zwróć uwagę na ofertę BNP Paribas, który zapewnia wiele korzyści dla klientów.

Anúncios

Jeżeli stoisz teraz przed wyborem karty kredytowej, koniecznie sprawdź ofertę BNP Paribas. W swojej ofercie mają kartę kredytową Mastercard Standard, która oferuje wiele korzyści, między innymi brak opłat za kartę przez rok oraz powtarzające się promocje z wieloma atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowo Mastercard Standard w BNP Paribas oferuje program lojalnościowy mamBONUS,

dzięki któremu możesz robić zakupy u partnerów programu z 50% zniżkami. Niewątpliwą dogodnością oferowaną przez Mastercard Standard w BNP Paribas jest możliwość płatności za pomocą smartwatcha oraz telefonu. Bank oferuje w tym przypadku możliwość korzystania z aż czterech systemów płatności – Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay oraz z Garmin Pay.

Anúncios

Ważność karty kredytowej to 4 lata. Jeżeli zdecydujesz się na wyrobienie dodatkowych kart kredytowych, z których w ramach przyznanego limitu środków będą mogli korzystać również Twoi bliscy, to pamiętaj, że dodatkowe karty będą miały taki sam termin ważności jak główna karta.

Anúncios

Mastercard Standard w BNP Paribas – opłaty za kartę

Za wydanie karty kredytowej obecnie użytkownik nie ponosi żadnej opłaty. Dodatkowo dzięki aktualnej promocji korzystanie z karty kredytowej przez najbliższe 12 miesięcy od podpisania umowy również jest wolne od opłat. Po tym czasie użytkownik zobowiązany do uiszczania miesięcznej opłaty za korzystanie z karty.

Jednak opłaty tej można w łatwy sposób uniknąć dzięki wykonaniu transakcji na kwotę minimum 1000 zł w ciągu miesiąca. W przypadku posiadania karty dodatkowej kwota ta zwiększa się o minimum 500 zł. Karta kredytowa oferowana przez BNP Paribas pozwala na korzystanie z kredytu bezodsetkowego przez okres maksymalnie 56 dni.

Czyli po upływie 30-dniowego okresu rozliczeniowego użytkownik ma jeszcze dodatkowe, bezodsetkowe 26 dni na spłatę zobowiązania. Dodatkowo bank pozwala na wybór dnia zakończenia cyklu rozliczeniowego. Posiadacze karty otrzymują także dodatkowe ułatwienia do spłaty zadłużenia. Przed zakończeniem się okresu bezodsetkowego możesz spłacić minimalną wartość, która wskazana jest w zestawieniu transakcji.

Pozostała, nieuregulowana kwota może zostać rozłożona na raty. Należy jednak pamiętać, że wiązać się to będzie z dodatkowymi opłatami. Od zadłużenia, które nie zostało uregulowane w terminie, codziennie naliczane są odsetki. Dodatkowo bank oferuje także skorzystanie z wakacji kredytowych nawet dwa razy w ciągu roku kalendarzowego.

Dostępny jest również Plan Ratalny, który pozwala na spłacanie zadłużeń w równych ratach kapitałowo-odsetkowych przez maksymalnie 48 miesięcy. Karta Mastercard Standard przeznaczona jest przede wszystkim do transakcji bezgotówkowych. Wszelkie transakcje gotówkowe, takie jak wypłata środków z bankomatu czy przelew z rachunku będą wiązać się z naliczeniem prowizji i odsetek od dnia wykonania transakcji lub podjęcia pieniędzy z bankomatu.

Od wypłaty gotówki z bankomatu zarówno w kraju, jak i za granicą pobierana jest prowizja w wysokości 4,9% od sumy wypłacanej. Jeżeli zdecydujesz się na kartę kredytową, ale będziesz chciał wypowiedzieć umowę przed upływem pół roku od momentu zawarcia umowy, BNP Paribas naliczy dodatkową opłatę 25 zł.

W jaki sposób można otrzymać kartę Mastercard Standard?

Do ubiegania się o kartę kredytową konieczne jest złożenie odpowiedniego wniosku. Aktualnie można zrobić to na kilka sposobów. Można udać się do oddziału banku, wypełnić odpowiedni formularz znajdujący się na stronie internetowej lub też telefonicznie dzwoniąc na jeden z numerów infolinii znajdujących się na stronie internetowej. Z kolei, jeżeli jesteś już klientem BNP Paribas, to możesz złożyć odpowiedni wniosek w swojej bankowości internetowej GOonline.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby ubiegać się o kartę kredytową?

Mastercard Standard to karta kredytowa przeznaczona dla osób fizycznych. Aby się o nią starać konieczne jest spełnienie kilku warunków. Przede wszystkim trzeba być osobą pełnoletnią, posiadającą zdolność do czynności prawnych. Dodatkowo konieczne jest posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej i pozytywnej historii kredytowej. Osoba wskazana przez właściciela karty, jako osoba, która z danej karty będzie korzystać, musi mieć ukończone przynajmniej 13 lat.

Istotnym czynnikiem do uzyskania karty kredytowej jest posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej. Przede wszystkim do uzyskania karty konieczne jest złożenie wniosku i odpowiednich dokumentów, między innymi zaświadczenia o zarobkach. Od Twoich miesięcznych dochodów zależy w dużej mierze wysokość przyznanego limitu.

Poza miesięcznym wynagrodzeniem istotnym czynnikiem, który będzie rozważać bank, są Twoje inne zobowiązania. Jeżeli takie posiadasz. A także ponoszone przez Ciebie stałe wydatki. Dodatkowo bank do przeprowadzenia odpowiedniej analizy poprosi Cię również o podanie danych takich jak wiek, stan cywilny, wykształcenie, wykonywany zawód, staż pracy oraz ilość osób, które masz na utrzymaniu.

Kolejnym krokiem jest pobranie przez bank raportu z rejestru Biura Informacji Kredytowej i sprawdzenie Twojej historii kredytowej. Raport taki zawiera informację o Twoich wcześniejszych zobowiązaniach i o tym, w jaki sposób wywiązywałeś się ze spłat. Gdy bank będzie mieć pewność, że jesteś rzetelnym klientem, przyzna Ci kartę kredytową. Karta Mastercard Standard posiada maksymalny limit w wysokości 30 tys. zł.

Karta kredytowa Mastercard Standard – w jaki sposób spłacić zadłużenie?

Aby spłacić zadłużenie można wykonać przelew ze swojego rachunku osobistego na rachunek karty kredytowej lub też udać się do oddziału banku i dokonać tam spłaty za pomocą gotówki. Jeżeli jesteś klientem BNP Paribas, to możesz skorzystać ze swojej bankowości internetowej GOonline lub też z aplikacji GOmobile.

Wystarczy, że wybierzesz opcję „spłać kredyt”. Aby jeszcze bardziej ułatwić nam życie, bank przygotował opcję automatycznego spłacania zadłużenia. Jeżeli się na nią zdecydujesz, nie będziesz musiał co miesiąc pamiętać o wykonaniu przelewu. Środki zostaną pobrane automatycznie z Twojego konta.

Co jeszcze czeka na użytkowników Mastercard Standard?

Poza promocją „na start” na użytkowników karty czekają jeszcze dodatkowe benefity. Wspominany już wcześniej program mamBONUS to pakiet korzyści dla użytkowników karty Mastercard Standard. Robiąc zakupy w 2500 sklepach, czyli łącznie u 40 partnerów użytkownicy karty mogą liczyć na rabaty sięgające nawet 50%.

Poza tym podczas zawierania umowy o przyznanie karty kredytowej możesz zdecydować się również na jedno z dwóch oferowanych ubezpieczeń. Jest to „Pakiet Bezpieczeństwo” lub też „Wygodniej w życiu”. Pierwsze gwarantuje spłatę zadłużenia, jeżeli posiadacz karty poważnie zachoruje, straci zatrudnienie, ojdzie do trwałej i całkowitej niezdolności do wykonywania pracy lub też do śmierci.

„Wygodniej w życiu” gwarantuje natomiast domowa pomoc lekarza pediatry lub też internisty, a także pomoc fachowców takich jak elektryk, hydraulik lub ślusarz, jeżeli zajdzie nagła potrzeba, a także pomoc prawną do 6 razy w roku. Karta kredytowa Mastercard Standard to z pewnością opcja godna uwagi dla osób, które aktywnie korzystają z kart kredytowych i często kupują online.

Jeżeli miesięczne wydatki w wysokości 1000 zł miesięcznie to dla Ciebie nie problem, to warto zastanowić się nad skorzystaniem z tej oferty. Umiejętne korzystanie z karty sprawi, że będzie ona zupełnie darmowa, a dodatkowy bonus w postaci rozbudowanego programu lojalnościowego i wielu promocji może zapewnić wiele korzyści

*Zostaniesz przekierowany na inną stronę internetową.

Deixe um comentário

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *