Skip to content
Home > Santander Bank Polska – Konto Jakie Chcę

Santander Bank Polska – Konto Jakie Chcę

Od limitowanych do nieokreślonych promocji, klient karty kredytowej Jakie Chcę ma dostęp do kilku korzyści. Chodź się spotkać.

Anúncios

Konto Jakie Chcę oferowane przez Santander Bank Polska to bardzo uniwersalne, a jednocześnie elastyczne i wielofunkcyjne konto bankowe. Otwierając rachunek, otrzymujesz wiele dodatkowych usług oraz produktów. W tym dostęp do szerokiego zakresu nowoczesnych form dokonywania płatności oraz opcji, które ułatwiają Ci zarządzanie Twoimi finansami.

Otworzenie rachunku w Santander Bank Polska wiąże się z wieloma udogodnieniami. W aplikacji mobilnej, jak i w systemie transakcyjnym banku znaleźć można wiele funkcji, które ułatwią korzystanie i zarządzanie kontem, a także pozwolą na lepszą kontrolę wydatków. Znaleźć tam można również liczne rozwiązania, które ułatwią codzienne życie.

Anúncios

Używając bankowości elektronicznej w Santander Bank Polska, możesz założyć Profil Zaufany, złożyć wniosek o świadczenie, np. o świadczenie Rodzinne 500+, a dzięki usłudze Santander Open sprawdzić historię, a także salda innych kont, które posiadasz także w innych bankach. Z kolei wśród funkcji dostępnych w aplikacji Santander Mobile warto zwrócić szczególną uwagę na rozwiązania takie jak np.

Anúncios

płatności zbliżeniowe, możliwość wykonania przelewów (złotowych, walutowych, na telefon oraz przelewów natychmiastowych), a także płatności BLIK. Dodatkowo w aplikacji możesz zakupić bilety komunikacji miejskiej, opłacić parking lub taksówkę, a także doładować telefon na kartę. Aplikacja ułatwi Ci też znalezienie najbliższego bankomatu oraz pozwoli na szybki dostęp do innych produktów banku,

takich jak konta oszczędnościowe czy lokaty. Dodatkowo Santander Bank Polska dysponuje usługą Autopay. Jest to funkcjonalność, dzięki której możliwe jest opłacenie przejazdu autostradą AmberOne A1 (Toruń-Gdańsk) oraz A4 (Kraków-Gliwice). Aplikacja ułatwia także opłatę rachunków i pozwala na szybką spłatę karty kredytowej.

Dostępne limity

Santander Bank Polska ma w swojej ofercie również limit odnawialny, czyli „kredyt w rachunku płatniczym”. Wniosek o kredyt możesz złożyć online, w oddziale swojego banku lub też telefonicznie, przez infolinie. Pamiętaj jednak, że składając wniosek przez bankowość internetową lub mobilną,

nie zapłacisz żadnej prowizji za udzielenie kredytu oraz za podwyższenie limitu. Minimalna wartość kredytu to 1000 zł. Maksymalnie jest to nie więcej niż 6-krotność Twoich dochodów netto. Umowa o limit zawierana jest na okres maksymalnie 12 miesięcy. Można ją jednak przedłużyć o kolejny rok. Opcja ta jest już jednak płatna.

Formy płatności w Konto Jakie Chcę

Otwierając rachunek osobisty w Santander Bank Polska otrzymasz dostęp do nowoczesnych form płatności mobilnych. Udogodnienia, z jakich możesz korzystać to płatności BLIK (również zbliżeniowo), a także płatności Google Pay, Apple Pay oraz płatności zbliżeniowe za pomocą smartwatchy, czyli Garmin Pay oraz Fitbit Pay. Santander Bank Polska wprowadził także udogodnienia w płatnościach internetowych, dzięki portfelowi cyfrowemu Masterpass oraz płatności pay-by-link, czyli Przelew24.

Szeroki pakiet ubezpieczeń

Warto zwrócić też uwagę na rozbudowaną ofertę ubezpieczeń w Santander Bank Polska, a także w Santander Allianz Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. W swojej bankowości elektronicznej masz możliwość wykupienia różnych polis, między innymi na dom, samochód czy majątek, a także na życie oraz zdrowie, również na wyjazdy turystyczne. W ofercie Santander Polska dostępne jest również ubezpieczenie „Pewne Pieniądze”. Jest to polisa, która zapewni Ci wypłatę odszkodowania w związku z utratą karty płatniczej, dokumentów czy telefonu komórkowego.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Spełniając odpowiednie warunki znajdujące się w regulaminie rachunku, korzystanie z konta jest całkowicie darmowe. Oznacza to, że nie zapłacisz za otwarcie i prowadzenie konta, za przelewy  (w tym również przelewy natychmiastowe), polecenia zapłaty oraz zlecenia stałe, a także za korzystanie z bankomatów Santander Bank Polska S.A.

Konto Jakie Chcę – dla kogo?

Konto Jakie Chcę jest oferowane przez Santander Bank Polska w dwóch opcjach, które różnią się pomiędzy sobą wysokością i ilością opłat. Wersja standardowa konta przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 26 rok życia. Z kolei z młodzieżowych wersji korzystać mogą osoby młodsze, które ukończyły już 13 rok życia.

Istnieje także możliwość otworzenia konta dla dziecka od 0 do 12 rok życia. Jest to konto bez karty i stanowi pewnego rodzaju skarbonkę. Można przelewać tam pieniądze już od pierwszych dni życia dziecka. A co więcej saldo do 3000 zł jest objęte oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Konto daje dzieciom możliwość korzystania z portalu edukacyjnego „Finansiaki”, który przez zabawę wprowadzi dziecko w świat finansów.

Jak otworzyć rachunek w Santander Bank Polska?

Osoby pełnoletnie mogą otworzyć rachunek na kilka sposobów. Standardowo, czyli stacjonarnie w placówce banku, poprzez stronę internetową, a także przez aplikację mobilną. W tym ostatnim przypadku konieczne będzie wykonanie zdjęcia twarzy (selfie) oraz załączenie zdjęcia dowodu osobistego. Składając wniosek poprzez stronę internetową banku,  musisz następnie podpisać umowę. W tym przypadku masz 3 opcje do wyboru.

Możesz skorzystać z pośrednictwa kuriera lub z pomocy Wideo Doradcy, lub możesz też wykonać przelew weryfikacyjny z innego banku. W przypadku korzystania z opcji Wideo Doradcy konieczny będzie komputer z dostępem do internetu, kamerą oraz przeglądarką internetową inną niż przeglądarka Internet Explorer.

W trakcie rozmowy jesteś zobowiązany do pokazania swojego dowodu osobistego oraz musisz słownie zaakceptować umowę. Jeżeli zdecydujesz się na przelew weryfikacyjny, to po zaakceptowaniu przelewu dostaniesz od banku wiadomość mailową z umową oraz z dostępem do Twojego konta bankowości internetowej.

Nieco inaczej wygląda otwieranie konta dla nastolatka. Jeżeli rodzic posiada już konto w Santander Bank Polska, to ma możliwość otworzenia konta dla dziecka poprzez swój rachunek bankowości internetowej. Jednak co istotne, wówczas dziecko nie może posiadać żadnych produktów w Santander Bank Polska.

W innym przypadku rodzic lub inny opiekun prawny, a także nastolatek, dla którego otwierane jest konto, muszą zgłosić się do oddziału banku razem z dokumentami, które potwierdzą ich tożsamość. Nastolatek również musi mieć przy sobie ważny dokument. Może to być legitymacja szkolna, paszport lub dowód tymczasowy. Z kolei rodzic musi dysponować dowodem osobistym lub paszportem.

Konto Jakie Chcę – promocje

Dodatkowo Santander Bank Polska w swojej ofercie ma liczne promocje. Część z nich jest terminowa, ale są też promocje bezterminowe, jak np. 300 zł moneyback za opłacanie z Konta Jakie Chcę swoich domowych rachunków. Posiadacze Konta Jakie Chcę w ramach promocji mogą odzyskać 1% swoch wydatków na prąd, gaz, telefon oraz internet. Maksymalnie jest to 25 zł w miesiącu, co daje łącznie 300 zł w ciągu roku.

Wystarczy, że posiadasz Konto Jakie Chcę, pokażesz faktury za swoje media oraz będziesz opłacać je przelewem. Wśród pozostałych promocji, które oferowane są dla posiadaczy Konta Jakie chcę wymienić można premię za otwarcie konta (300 zł), voucher sodexo (100 zł), premię za polecenie rachunku (od 80 do 400 zł w postaci kart podarunkowych) oraz wyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego (7%), a także lokat mobilnych (6,25%).

Deixe um comentário

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *