Skip to content
Home > Santander Select: Dla najbardziej wymagających klientów

Santander Select: Dla najbardziej wymagających klientów

Santander Bank Polska oferuje Kon Select klientom o wysokich oczekiwaniach i szerokim zakresie środków finansowych.

Anúncios

Aby pomóc klientom utrzymać się na najwyższym poziomie finansów osobistych, Santander Bank Polska oferuje szeroki wybór usług bankowych dla klientów indywidualnych, w tym kompleksowy pakiet najnowocześniejszych produktów finansowych.

Klienci w oddziale Santander Bank Polska o najwyższej stawce są oferowani na konto Kon Select. Stopy procentowe są wyższe niż stopy naliczane przez banki za „zwykłe” długi, ale są one nadal niższe od stóp naliczanych przez innych konkurentów za podobne należne kwoty. Sprawdzamy, czy wyższa cena oznacza lepszą jakość usług lub produktów.

Anúncios

Oto niektóre z naszych najważniejszych produktów:

Zadłużenie osobiste – konta dostosowane do szczególnych wymagań różnych grup klientów, takich jak osoby poniżej 16 roku życia, studenci szkół wyższych, osoby dokonujące zakupów w modnej przyszłości, emeryci i osoby starsze; oprócz kont, które mogą być używane do regularnego bankowości i oszczędzania.

Anúncios

Ponadto z wielką przyjemnością dostarczamy jedne z najlepszych długów w walucie podstawowej i walutowej, które można uzyskać w euro, funtach, dolarach i frankach szwajcarskich. Bankowość elektroniczna, bankowość mobilna i karty płatnicze umożliwiają opłacenie wszystkich zaległych salda online.

Możesz płacić kartą kredytową, kartą debetową lub kartą przedpłaconą. Niektóre z oferowanych kont są wyposażone w bezstykowe karty cenowe, karty rabatowe/karty nagród za programy w programie dla klientów indywidualnych, faktury na smartfony mobilne i podobne korzyści.

Santander Bank Polska oferuje szeroką gamę pożyczek dostosowanych do potrzeb każdego klienta, w tym zarówno kredytów konsumpcyjnych, jak i kredytów hipotecznych dla polskich nieruchomości denominowanych w złotych oraz wielu walutach obcych. Inwestycje i oszczędności – zapewniamy różne rachunki oszczędnościowe i depozyty terminowe o konkurencyjnych stopach procentowych, dzięki czemu nasi klienci mogą przeznaczyć swoje pieniądze na pracę dla nich,

niezależnie od ich specyficznych warunków finansowych lub celów inwestycyjnych. Wzajemne budżetowanie to dodatkowa usługa świadczona przez Santander Bank Polska. Dotyczy to planów emerytalnych i innych możliwości inwestycyjnych. Istnieją przepisy dotyczące kilku rodzajów ubezpieczenia, w tym podróży, auto i domu. Usługi i produkty bancassurance obejmują ubezpieczenie hipoteczne i kartowe, a także plany ochrony płatności i ubezpieczenie hipoteczne.

Santander Bank Polska oferuje produkty spełniające potrzeby międzynarodowych klientów, w tym tych, którzy obecnie mieszkają w Polsce. Klienci, którzy spełniają nasze wymagania dotyczące popularności, jak np. posiadanie karty stałego pobytu i uzyskanie dochodów w Polsce, mają dostęp do szerokiego zakresu usług bankowych. Nawet jeśli nie masz karty stałego pobytu, możesz nadal być w stanie ją utworzyć.

Kompleksowa analiza konta Select Santander Bank of Poland

W połowie 2019 r. bank Santander przełączył się z poprzedniego konta „premie”, konta VIP, na konto Konto Select. Karta debetowa powiązana z Twoim kontem Santander (wcześniej BZ WBK) jest teraz znana jako Visa Select. Jednakże, przekształca się ona w podstawową sztukę reklamową i marketingową, ponieważ podstawowe przepisy oferty nie zostały zmienione.

Nie jest tajemnicą, że ci, którzy mają wyższe dochody, mogą spodziewać się zwiększenia zadłużenia niż ci, którzy mają niższe dochody. W rezultacie zazwyczaj trzeba płacić za różne usługi dodatkowe, zazwyczaj w formie opłat za konto. Te dwa są bardzo różne od siebie. „Zwykłe” długi prywatne mają od kilkunastu do kilkunastu złotych, których można uniknąć, utrzymując nawet znikomą równowagę na rachunku. Koszty kilkudziesięciu złotych stanowią cechę definiującą rachunki premie, a w celu ich uniknięcia potrzebne są znacznie większe wpływy.

Santander Select oferuje pełen pakiet usług bankowości osobistej, w tym rachunek kontrolny i kartę kredytową, najbardziej wymagającym klientom, którzy regularnie składają depozyty komercyjne w wysokości co najmniej 10,000 złotych. Wiele usług bankowych będzie świadczonych bezpłatnie.

Nie zostanie naliczona opłata za natychmiastowe przelewy internetowe, za korzystanie z karty debetowej za pomocą karty Visa Select, za wypłatę gotówki z bankomatów w kraju i za granicą, za zakup pakietu ochrony finansowej dla posiadaczy kart Visa Select lub za zakup miesięcznego planu płatności.

Posiadacze rachunków mają dostęp do osobistego doradcy bankowego w swoim oddziale oraz do telefonicznego doradcy bankowego. Bezpłatne zarządzanie kontem maklera jest wysoko cenione przez osoby inwestujące na rynkach finansowych. Osoby poszukujące najnowszych osiągnięć technologicznych w dziedzinie wirtualnych metod płatności znajdą tutaj szeroką gamę rozwiązań umożliwiających połączenie kart z cyfrowymi portfelami na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i inteligentne.

Wybierz opcję bankowości osobistej

Pełne doradztwo finansowe

Santander angażując się w wybrane bankowość osobistą, zyskujesz dostęp do dedykowanego specjalisty, który pomoże Ci zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby finansowe, w tym bankowość, finansowanie, kredyt i usługi maklerskie. Są to nowoczesne rozwiązania pieniężne, które sprawiają, że kontakt z bankiem jest szybki i łatwy z dowolnego miejsca.

Klienci w warunkach skrajnych rozszerzają ofertę osobistego poradnika Select oraz specjalistycznych opcji inwestycyjnych na swoje konta o łącznej wartości co najmniej 200,000 PLN. Klienci o miesięcznym saldzie bankowym wynoszącym co najmniej 10,000 PLN (przy co najmniej jednym wpływającym przelewaniu wynoszącym co najmniej 7,500 PLN),

mogą uzyskać pomoc telefoniczną od doradcy Select. Karta Select, zaprojektowana z myślą o wymagających klientach, zapewnia łatwy dostęp do Twoich środków, elastyczność dokonywania zakupów w dowolnym miejscu na świecie, warstwę zabezpieczeń oraz wyjątkowe przywileje i korzyści (27.08% APR).

Poniżej znajdują się najbardziej fascynujące dodatki dostępne z Kon Select

Najwyższa jakość obsługi to nasz priorytet.

Zaległe długi mają za jedną z ich funkcji dążenie do bezkonkurencyjnej jakości obsługi klienta. Firma Santander nie zignorowała tego problemu; klienci posiadający konto Select mają dostęp do osobistego doradcy w oddziale i za pośrednictwem specjalnej linii telefonicznej. Z tego powodu bogatsi klienci Santander Bank Polska nie muszą już czekać na opłacenie zaległych rachunków w oddziale lub telefonicznie.

Włączenie składek ubezpieczeniowych do opłat miesięcznych

W większości przypadków, klienci Premium są gwarantowane pakiet ukrytych, do których są uprawnieni bez dodatkowych kosztów. Mieszkańcy Santander, którzy korzystają z kart Visa Select, mają zabezpieczenia przed takimi rzeczami, jak fałszywe opłaty. Dostawca usług 3-D-Secure gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich zakupów internetowych. Warto wspomnieć także o usłudze CyberRescue, która zapewnia ochronę danych online klientów.

Pomoc specjalistyczna jest również dostępna w przypadku utworzenia konta w serwisach społecznościowych, włamania do konta e-mail, kradzieży pieniędzy z portfela cyfrowego lub innych niepikantnych okoliczności. Dzięki tej usłudze otrzymasz również pomoc w złożeniu skargi dotyczącej nieudanej transakcji online. Aby zakwalifikować się do tego zabezpieczenia, wymagane jest złożenie krótkiego, opartego na danych wniosku komputerowego.

Ważne funkcje programu Select Current Account

Zainteresowanie godne miesięcznej oddania: Odsetki od rachunków do 20,000 funtów wynoszą 1.75% AER/1.74% brutto (zmienna) miesięcznie. Rabat na płatności w gotówce: Miesięczny zwrot gotówki w wysokości do 5.00 EUR za zwrot gotówki w ramach kwalifikujących się wydatków rodzinnych. Centrum nazw zaangażowanych otwarte wokół zegara: W każdej chwili można skontaktować się z dedykowanym centrum telefonicznym związanym z bankiem.

Wstępnie przygotowane usługi w rachunku bieżącym: Usługa w rachunku bieżącym (roszczenie do sławie), która może być wstępnie zorganizowana; szczegółowe informacje można znaleźć w sekcji. Ograniczenia dotyczące codziennego wypłacania ponad 1,000 funtów gotówki z maszyn: Codziennie z automatu do monet można wycofać nie więcej niż 1,000 funtów.

Deixe um comentário

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *