Skip to content
Home > Turbo? Nowa propozycja karty kredytowej od Santandera

Turbo? Nowa propozycja karty kredytowej od Santandera

Oprócz nagrody w Allegro, oprócz nagrody możesz otrzymać zwrot karty kredytowej Turbokarta. Ciesz się darmowymi korzyściami.

Anúncios

Santander Consumer Bank kieruję swoją nową opcję do osób w ciągłym ruchu. Zapewne dlatego wśród wymienianych benefitów tej karty znajdują się pozycje takie jak bezpłatne car assistance czy zwroty z płatności na stacjach paliw oraz myjniach samochodowych. Przedstawiamy prawdziwą TurboKARTĘ.

Żyjesz szybko? Sprawdź, czy ta karta jest dla Ciebie

Santander Consumer Bank oferuje łatwą i wygodną możliwość ubiegania się o kartę kredytową Visa TurboKARTA. Aby ją uzyskać konieczne jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz przejście procesu badania zdolności i wiarygodności kredytowej. Wynik tego badania będzie decydował o przyznanym limicie kredytowym.

Anúncios

Bank sprawdzi także dochody, comiesięczne wydatki oraz historię kredytową, aby zobaczyć jak dotychczas klient radził sobie z regulowaniem swoich zobowiązań. Nieuregulowane w terminie płatności kart kredytowych lub rat kredytów mogą wpłynąć na wysokość przyznanego limitu kredytowego lub skutkować odmową udzielenia karty.

Anúncios

Co więcej, cały proces ubiegania się o kartę można przeprowadzić zdalnie, a wiele zadań związanych z obsługą karty, takich jak zmiana numeru PIN, ustawienie limitów transakcyjnych lub rozłożenie wydatków na raty, można wykonać za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Dodatkowe korzyści

Głośno reklamowanym aspektem tej propozycji jest oferta dla nowych posiadaczy karty kredytowej Visa TurboKARTA. Promocja trwa do 31 marca 2023, 23:59 i polega na uzyskaniu premii i bonów w wysokości 660 zł. Warunkiem otrzymania. 300 zł do Biedronki jest wydanie kartą co najmniej 500 zł w ciągu 3 miesięcy od daty jej otrzymania. Moneyback w wysokości 360 zł jest uzależniony od miejsca wykonywania płatności.

Car Assistance

Oferta bezpłatnego ubezpieczenia car assistance zapewnia pełną pomoc w sytuacjach awaryjnych, takich jak brak paliwa. Oferują również pomoc w przypadku awarii lub kradzieży pojazdu. W razie potrzeby Centrum Alarmowe zorganizuje dla samochód zastępczy oraz opiekę nad dziećmi czy zakwaterowanie w hotelu, gdy jesteś daleko od domu. Do dyspozycji jest również Serwis Informacyjny, w którym można uzyskać przydatne informacje na temat pogody oraz instrukcje dotyczące postępowania w razie wypadku.

Zyskaj dodatkowe środki

Jako posiadacz karty, możesz brać udział w akcji promocyjnych. “Korzystaj i zyskaj 50 zł” polega na tym, że po otrzymaniu zaproszenia należy wykonać 5 transakcji na łączną kwotę min. 500 zł. W zamian za spełnienie tych warunków, otrzymasz nagrodę w postaci 50 zł na swoim rachunku. Natomiast w akcji “Codzienne zakupy z kartą” możesz zyskać maksymalnie 60 zł za zakupy spożywcze, jeśli wydasz kartą co najmniej 300 zł w trzech kolejnych miesiącach.

Wygodny plan spłat ratalnych

Plan ratalny TurboKARTA umożliwia wygodny sposób rozłożenia zakupów lub wypłaconej gotówki na raty. Proces uruchomienia planu jest prosty i możliwy do zrealizowania zdalnie, bez konieczności podpisywania nowej umowy. Klient może wybrać czas trwania planu ratalnego od 3 do 24 miesięcy. Opłata za jego  uruchomienie jest ustalana indywidualnie jako procent rozłożonej na raty kwoty.

Klient ma również możliwość rozłożenia na raty zadłużenia na rachunku karty, z minimalną kwotą 200 zł, maksymalnie 90% limitu karty. Możliwe jest także dokonanie spłaty planu ratalnego przed ustalonym terminem. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących zwiększyć swoją płynność finansową lub rozłożyć większe wydatki na mniejsze należności.

Opłaty i spłata zadłużenia

Karta kredytowa Visa TurboKARTA Santander Consumer Banku jest polecana dla aktywnych użytkowników. Operatorem karty jest Visa. Okres ważności  wynosi 2 lata. Wydanie karty jest bezpłatne, natomiast opłata za korzystanie z niej to 0 zł przy wykonaniu transakcji na co najmniej 1000 zł w danym miesiącu. W przeciwnym razie opłata wynosi 6,90 zł miesięcznie.

Wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą obarczone są 6% prowizji, z minimalną opłatą 10 zł. Płatności kartą za granicą to 1,26% prowizji dla transakcji w EUR oraz 2,52% dla pozostałych walut. Oprocentowanie karty wynosi 20,5%, okres bezodsetkowy to 54 dni, limit kredytowy jest ustalany indywidualnie, a wysokość spłaty minimalnej to 5% lub 50 zł, w zależności od tego, co jest wyższe. Przekroczenie limitu karty jest opłacane 30 zł.

Wydanie karty dodatkowej jest bezpłatne, jednak bank pobiera 2 zł/mies. za jej obsługę. Warto zwrócić uwagę, że oferta TurboKARTA oferuje dogodne rozłożenie na raty transakcji dokonanych kartą lub gotówki wypłaconej z bankomatu. Oprocentowanie po okresie bezodsetkowym jest zgodne z maksymalną dopuszczalną wysokością, bank nie pobiera opłat za transakcje bezgotówkowe.

Kwestia bezpieczeństwa

Bank podkreśla, że bezpieczeństwo płatności jest jednym z jego priorytetów. Potwierdzeniem tego jest m.in. przygotowanie “Przewodnika po świecie bezpiecznych zakupów w Internecie” oraz bezpłatna usługa 3D Secure, która polega na wysyłaniu kodu autoryzacyjnego na numer telefonu właściciela karty zapisany w systemie banku.

Ważne jest, aby pamiętać, że 3D Secure działa tylko w sytuacji, gdy sklep, w którym dokonujesz zakupów, także wdrożył taki system. Niestety, nie wszystkie sklepy oferują takie zabezpieczenie. Kolejnym wyrazem troski banku o klientów jest możliwość wykupienia ubezpieczenia karty, które chroni życie, zdrowie i/lub interesy majątkowe klienta, w zależności od jego sytuacji zawodowej.

Jak otrzymać kartę TurboKARTA?

Kiedy zdecydujesz się na złożenie wniosku o Visa TurboKARTĘ proponuję proces składania wniosku przez stronę internetową. Po wysłaniu zgłoszenia, skontaktuje się z Tobą doradcy bankowego, który przeprowadzi przez cały proces wnioskowania. Przygotuj dokumentach potwierdzających dochody –  mogą one być przekazane zdalnie.

Rodzaje dokumentów, o które poprosi Cię konsultant mogą się różnić zależnie od sytuacji finansowej i zatrudnienia klienta. Dla osób pracujących na etacie mogą być to wyciągi z trzech ostatnich miesięcy, dla osób prowadzących działalność gospodarczą bilans lub wyciąg z KPiR. Możliwe jest również złożenie wniosku o kartę w placówce banku oraz przez infolinię.

Umowę o kartę kredytową możesz podpisać na dwa sposoby – przy spotkaniu z kurierem lub poprzez przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł. Jeśli wybierzesz opcję przelewu weryfikacyjnego, na podany przez siebie adres e-mail otrzyma dokumenty dotyczące karty oraz link, a następnie podążać za komunikatami i instrukcjami na stronie. Ten sposób zakładania karty również wiąże się z przelewem weryfikacyjnym na kwotę 1 zł.

Kiedy proces akceptacji zostanie zakończony, karta kredytowa i kod PIN zostaną dostarczone do klienta pocztą w dwóch osobnych przesyłkach. Ze względów bezpieczeństwa, karta jest nieaktywna i należy ją aktywować za pomocą bezpłatnego numeru telefonu lub przez bankowość elektroniczną albo aplikację. Po wykonaniu tych kroków nie pozostaje nic innego jak życzyć miłego używania!

Deixe um comentário

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *