Skip to content
Home > Velokonto: Poznaj korzyści VeloKonta

Velokonto: Poznaj korzyści VeloKonta

Z Velokonto możesz dokonywać wypłat w bankomatach Planet Cash w Polsce i całej Unii Europejskiej.

Anúncios

Introduction

W pełni praktyczne i aktualne VeloKonto to propozycja dla każdej osoby, która nie chce płacić za prowadzenie księgi rachunkowej. Jej utrzymanie jest naprawdę darmowe, a przy niewielkim nakładzie pracy (wystarczy dokonać pięciu wymian karty, telefonu lub BLIKA) można uniknąć wydatków związanych z użytkowaniem karty i wypłatami we wszystkich bankomatach w całej Polsce.

Rachunek Basic Principles to transakcja, która wyróżnia się możliwością wykorzystania stabilnego progu kredytowego do 50 000,00 zł. Podobnie zapis jest powiązany z programem CashBank. Rejestr można założyć za darmo w internecie, przenośnym, telefonicznym i bezpośrednio w banku.

Anúncios

Giełdy online są realizowane przez Getin Save money za pomocą tokenów SMS wysyłanych z numeru telefonu wskazanego przez Klienta i przypisywanych do ewidencji. Bank nie pobiera opłat za prowadzenie ewidencji, jednak Klient powinien liczyć się z kosztami korzystania z karty ratalnej, które są daremne.

Anúncios

Koszt korzystania z karty wynosi 6,99 zł, przy czym bank nie pobiera tej opłaty w przypadku, gdy beneficjent pomocy dokona w danym okresie rozliczeniowym wymiany na kwotę 300,00 zł. Płatne są tylko zewnętrzne telefony bez końca ruchy wykonywane w placówce Getin Banku. Objęcie wszystkich bankomatów w kraju jest dodatkowo bezpłatne.

Wraz z przejęciem Getin Banku na Czystym rynku pojawiła się kolejna substancja – VeloBank, która błyskawicznie zajęła się dotychczasowymi klientami sprzedanego banku. Jego umowa obejmuje wiele atrakcyjnych pozycji finansowych, w tym prawdziwie bezpłatną prywatną płytę – VeloKonto. Klienci mogą również korzystać z bezpłatnych rachunków gotówkowych i karty wielopieniężnej, a wszystko to w pomocnej i użytkowej aplikacji Velo Versatile.

VeloBank pojawił się na Czystym rynku nagle i zaskakująco. W październiku tego roku wyparł znany Getin Respectable Bank i przejął kontrolę nad jego dotychczasowymi klientami. Takiego wyboru dokonał Bank Assurance Asset, który wraz z Business Bank Security Framework stworzył kolejny element – ​​VeloBank S.A.

Ograniczona przebudowa implikuje kilka zmian w systemie i ofercie banku, jednak nie są one źle zaprojektowane dla klientów poprzedniego Getin Banku. Przejście do nowego banku zostało zaprogramowane, a klienci nie muszą kończyć nowych umów. Rzeczywiście, nawet wizualna informatyzacja nowego banku jednoznacznie nawiązuje do tego godnego uwagi, mimo że mamy już inne logo.

Nowy znak firmowy – „World more Velo” ma odzwierciedlać technikę banku, na co wskazuje, że „bank poprzez swoje walory, pozycje i jakość administracji dopasowuje bankowość do zaawansowanego klienta”. Poza tym technika rozwoju banku zależy od nowych innowacji i dynamicznego modelu organizacji Green Money.

VeloBank wprowadził kolejną indywidualną ofertę płytową dla obecnych i nowych klientów – VeloKonto. To atrakcyjna propozycja, która pozwala oszczędzać na wiele sposobów. Rekord jest bezpłatny, prawie bez żadnych okoliczności. Ponadto wystarczy 5 wymian bezgotówkowych w miesiącu, aby administracja kartami była na nic,

podobnie jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Bank oferuje również rabat do 600 zł na zakupy dokonane kartą, telefonem z kartą wirtualną lub BLIKIEM. Nagroda za zakupy zostanie przelana na konto inwestycyjne VeloSkarbonka wraz z rekordem z kuszącym kosztem pożyczki.

21 listopada VeloBank wprowadził swój wizerunek w ślad za rebrandingiem i kolejnym znakiem towarowym, np. „Świat jest bardziej Velo”. Jest to gwarancja sfabrykowania banku pod kątem pozytywnych cech, takich jak bezpieczeństwo, pomysłowość, prostolinijność i innowacyjność.

VeloBank musi pomóc swoim klientom w ich regularnych środkach. Pomocna w tym ma być kusząca oferta przedmiotowa, w tym indywidualna płyta – VeloKonto. Indywidualny rekord umożliwia pomocną i skromną bankowość i uwzględnia prawdziwe fundusze inwestycyjne.

Konto więcej Velo

VeloKonto łączy użyteczność, innowacyjność i produktywność. To naprawdę darmowa płyta, bez aranżacji płyt i wydatków na utrzymanie. Ruchy sieciowe, wydawanie karty czekowej i wypłaty z bankomatów Planet Money w Polsce i bankomatów w Unii Europejskiej, a także w Islandii, Liechtensteinie, Norwegii, Szwajcarii i Nadzwyczajnej Anglii są na nic.

Posiadacze VeloKonta mogą również korzystać z bezpłatnych wypłat z różnych bankomatów i nic nie płacić za przegląd karty, o ile to zrobią 5 wymian bezgotówkowych w każdym miesiącu z wykorzystaniem karty podanej do tego zapisu. W przypadku niespełnienia tego warunku opłata za korektę karty wynosi 7 zł miesięcznie i 5 zł za każdą wypłatę z bankomatu innego niż Planet Money.

Dla posiadaczy Velokont poniżej 26 roku życia, karta konta nieograniczonego jest całkowicie bezpłatna, prawie bez żadnych okoliczności. Umowa jest dostępna dla obecnych i nowych klientów. – W naszym nowym systemie koncentrujemy się na kliencie i jego potrzebach. Idąc tym tropem, w VeloKonto zawarliśmy wszystko, co idealne – współczesność i pomocną bankowość oraz atrakcyjne okoliczności.

Rekord można otworzyć za pomocą aplikacji mObywatel lub selfie oraz oczywiście w standardowych kanałach, np. Web, oddział i fokus kontaktu. Jako bank musimy być dostępni dla klientów i być wszędzie tam, gdzie nas potrzebują – podkreśla Adrian Adamowicz, Osoba z Administracji Ciało Kierownicze VeloBanku ds. Organizacji Przedmiotów i Transakcji.

Dodatkowe Fundusze Rezerwowe

Aby powitać klientów w kolejnej odsłonie, bank zorganizował specjalną misję. W „Cześć w VeloBanku” zakładając VeloKonto, klienci mogą naprawdę zdobywać robiąc zwykłe zakupy. Bank wypłaci 10% wartości zakupów dokonanych kartą, telefonem lub BLIKIEM – limit 100 zł w każdym wynikającym 30 dni od daty otwarcia VeloKonto oraz limit 600 zł w ciągu 180 dni zaliczki ramy czasowe.

Zwrot za zakupy trafi do VeloSkarbonki, gdzie dodatkowo będzie się rozwijał dzięki prowizji od pożyczki. Z ograniczonej czasowo oferty mogą skorzystać klienci, którzy na dzień 31 października 2022 r. nie posiadali indywidualnego rachunku w banku i otworzą VeloKonto z VeloSkarbonką i ekspresową zgodą na wystawienie. Umowy pożyczki dostępne są na stronie velobank.pl oraz w placówkach VeloBanku. VeloKonto to dodatkowo podstawowe oszczędności dzięki VeloSkarbonce.

Deixe um comentário

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *