Skip to content
Home > Pełna analiza Karty Kredytowej z Żubrem w Banku Pekao SA

Pełna analiza Karty Kredytowej z Żubrem w Banku Pekao SA

Z Kartą Kredytową Żubr dostępne są trzy różne pakiety. W recenzji skupimy się na korzyściach płynących z posiadania jednego z pakietów.

Anúncios

Żubrowa Kredytowa od Pekao SA

Nowa oferta od Pekao SA skierowana jest dosłownie do wszystkich. Dlaczego? Ponieważ każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Propozycja “Karta Kredytowa z Żubrem” zawiera trzy różne pakiety oferowane przez bank. W zależności od wybranego pakietu, klient może otrzymać różne funkcje i usługi, dostosowane do swojego stylu życia.

Do wyboru są między innymi zwroty za zakupy i transakcje internetowe, zwrot za przejazdy autostradą, ubezpieczenia podróży, wygodne raty kredytowe. Dostęp do tych korzyści zależy od wybranego pakietu: darmowego Pakietu Standardowego, warunkowo bezpłatnego Złotego lub Platynowego. Konto obsługuje płatności: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay.

Anúncios

Czy możesz ubiegać się o kartę kredytową z Żubrem?

Karta Kredytowa “Żubr” jest dostępna dla osób pełnoletnich. Nie określono precyzyjnego poziomu dochodów, jaki trzeba osiągnąć, aby ubiegać się o kartę, jednak każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie i przed decyzją oceniana jest zdolność kredytowa klienta. Bank decyduje nie tylko czy klient otrzyma kartę, ale również na jaki limit kredytowy.

Anúncios

Minimalny limit karty to 2000 złotych, maksymalny limit zależy od sytuacji finansowej klienta oraz jego wiarygodności kredytowej i może wynieść nawet 100 tysięcy złotych. Posiadacz karty głównej może również wnioskować o 5 dodatkowych kart, w tym dla osób, które skończyły już 13 lat. Wydanie karty dodatkowej jest bezpłatne, a każda z nich może być przypisana do innego pakietu.

Rodzaje pakietów

Pakiet Standard

Pakiet Standard jest darmowy jeśli chodzi o opłaty za obsługę karty, ale co za tym idzie oferuje ograniczoną liczbę usług  w porównaniu z innymi pakietami. Niemniej jednak, klienci mogą skorzystać z takich funkcji, jak możliwości spłaty zakupów do kwoty 1000 zł w 10 ratach bez odsetek i prowizji,

możliwości spłaty zakupów w 36 ratach bez prowizji przy obniżonym oprocentowaniu 5%, ubezpieczenia zakupów i transakcji internetowych (z maksymalną kwotą ubezpieczenia wynoszącą 1000 zł w obu przypadkach) oraz dodatkowe punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Minusem są wysokie opłaty za wypłaty z bankomatu – 7%.

Pakiet Złoty

Bezpłatne korzystanie z Pakietu Złotego jest możliwe przy spełnieniu warunku wydania co najmniej 2000 zł w danym cyklu rozliczeniowym. W przeciwnym razie miesięczny koszt oferty wynosi 19 zł. Otrzymujesz niższe opłaty za wypłaty z bankomatów polskich i zagranicznych (5% wartości transakcji),

zwrot 2% za zakupy w Internecie do 20 zł miesięcznie, ubezpieczenie podróży (NNW do 100 tys. zł oraz koszty leczenia i assistance, również do 100 tys. zł), dostęp do bezpłatnych saloników lotniskowych Flight Delay Pass w przypadku opóźnienia lotu o min. 60 minut, spłatę zakupów do wartości 2000 zł w ratach 10 × 0% bez odsetek i prowizji,

spłatę zakupów do 36 rat bez prowizji z obniżonym o 10% oprocentowaniem, ubezpieczenie zakupów oraz transakcji internetowych (maksymalna kwota ubezpieczenia wynosi po 3000 zł), dodatkowe punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile: 4 punkty za każde wydane 50 zł.

Pakiet Platynowy

Pakiet Platynowy to rozszerzona oferta usług związanych z kartą kredytową z Żubrem, która oferuje najwięcej korzyści i szeroki katalog usług. Koszt obsługi miesięcznej Karty Kredytowej w tym pakiecie wynosi 39 zł, jednak można go uniknąć, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje kartą na kwotę 3000 zł. W zamian za to,

otrzymujesz zwrot 2% za zakupy w Internecie – do 30 zł miesięcznie, zwrot 5% wydatków za przejazdy autostradami – do 20 zł miesięcznie, rozbudowane ubezpieczenie podróży, w tym NNW do 200 tys. zł, koszty leczenia i assistance do 200 tys. zł, OC w życiu prywatnym do 200 tys. zł oraz ubezpieczenie w ramach pakietu sport.

Otrzymasz też dostęp do saloników lotniskowych Flight Delay Pass dla Ciebie i Twoich współpasażerów, możliwość spłaty zakupów w ratach bez odsetek i prowizji, ubezpieczenie zakupów oraz transakcji internetowych, dodatkowe punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile (5 punktów za 50 zł).

Kolejne oferty to spłaty zakupów do wartości 3000 zł w ratach 10 × 0% – bez odsetek i prowizji, jak również spłatę zakupów do 36 rat bez prowizji z obniżonym o 15% oprocentowaniem, co pozwala na elastyczne i wygodne rozłożenie płatności. Opłaty i prowizje. Wydanie karty: 0 zł.

Opłata za korzystanie z karty: Pakiet Standard: 0 zł. Pakiet Złoty: 19 zł (możliwość uniknięcia opłaty przy wykonaniu transakcji bezgotówkowych na min. 2000 zł w danym cyklu rozliczeniowym). Pakiet Platynowy: 39 zł (możliwość uniknięcia opłaty przy wykonaniu transakcji bezgotówkowych na min. 3000 zł w danym cyklu rozliczeniowym).

Wypłata z bankomatów w Polsce i za granicą: Pakiet Standard: 7%. Pakiet Złoty: 5%. Pakiet Platynowy: 3%. Płatności kartą za granicą nie są objęte prowizją i są przeliczane na podstawie aktualnej tabeli kursowej banku. Wydanie karty dodatkowej: 0 zł. Opłaty za kartę dodatkową są takie same jak za karę główną, i również na tych samych zasadach można ich uniknąć.

Jak otrzymać kartę z Żubrem?

Jeżeli jesteś już klientem Pekao SA., prawdopodobnie otrzymałeś już od banku ofertę tej karty. Jeżeli nie, proponujemy wypełnić specjalny formularz na stronie banku i poczekać na kontakt od konsultanta. Chcesz zmienić pakiet? Proces przejścia na wyższy pakiet jest niemal natychmiastowy.

Jednak, jeśli zdecydujesz się zmienić pakiet na niższy, musisz uzbroić się w cierpliwość, ponieważ zmiana ta nastąpi dopiero pierwszego dnia następnego miesiąca, ale tylko pod warunkiem, że od aktywacji dotychczasowego pakietu minęły co najmniej trzy pełne miesiące kalendarzowe – inaczej nazywane okresem startowym.

Gdy nie minął jeszcze okres startowy, musisz poczekać do jego zakończenia, i wtedy do pierwszego dnia następnego miesiąca. Opłata za obsługę karty w nowym pakiecie zostanie naliczona po upływie pełnego miesiąca kalendarzowego, w którym dany pakiet był aktywny. Nowy pakiet będzie działał na dotychczasowej karcie.

Deixe um comentário

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *